Відбулася сесія. Емоції зашкалювали, але всі питання вирішені

Сьогодні, 30 березня, відбулася чергова 27-а сесія Новокаховської міськради, на якій було розглянуто більше 70 питань.

Перед початком роботи депутатів міський голова Володимир Коваленко із словами подяки звернувся до Анатолія Подофи, керівника будівельної фірми «Херсоноблагробуд». Саме ця організація стала підрядником при виконанні ремонтних робіт у великій залі виконкому, яка, до речі, є пам’ятником архітектури.  «Я вдячний тим людям, які зробили цю залу належної якості», – сказав голова і побажав щасливої долі усім працівникам «Херсоноблагробуду», руками яких побудовано багато об’єктів і будинків Нової Каховки.

Потім перейшли до роботи сесії, у якій брали участь 28 депутатів з 36 обраних. Народні обранці приймали рішення щодо депутатських запитів, схвалили пропозицію міського голови щодо будівництва 25-метрового басейну у нашому місті та узгоджували поправки до питань порядку денного. Особливо емоційно “приправленими” були виступи декого з них під час вирішування щодо надання дозволів на установку МАФу у парковій зоні, облаштування дитячого майданчику в одному зі спальних мікрорайонів міста та узаконення раніше збудованих прибудов.

Ця сесія міськради тривала п’ять годин. В ході її роботи депутати заслухали кілька запитів і звернень до органів вищої влади. А наприкінці депутат Наталія Марченко розповіла присутнім про відвідування Києва, де вона побувала на семнаріі жінок-депутаток.

Подробиці про роботу  27-ї сесії Новокаховської міськради читайте на сторінках тижневика «Нова Каховка».