Відбулись звітно-виборні збори Херсонського регіонального відділення Асоціації міст

AMU

В четвер, 2 квітня 2015 року, відбулися звітно-виборні збори Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України. На зборах було заслухано звіт про роботу регіонального відділення АМУ за період з 25 квітня 2013 по 31 березня 2015 року, з яким виступила виконавчий директор Л.О. Пономаренко. Міські голови схвалили Звіт та позитивно оцінили роботу регіонального відділення за цей період.

Про це повідомляє офіційний сайт АМУ.

Також на зборах відбулися вибори керівників регіонального відділення АМУ. Новим головою регіонального відділення було обрано херсонського міського голову Володимира Миколаєнка. Варто нагадати, що з 2013 року Херсонське відділення АМУ очолював міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. На цих зборах Володимира Коваленка, а також голопристанського міського голову Анатолія Негра, було обрано заступниками Володимира Миколаєнка.

Міські голови В.І.Коваленко (Нова Каховка), М.І.Різак (Таврійськ) та О.В.Гавриш (Скадовськ), які нещодавно відвідали Польщу, розповіли колегам про польський досвід впровадження децентралізаційних реформ та вступу в Євросоюз.

Херсонський міський голова В.В. Миколаєнко підняв питання необхідності підготовки проекту Закону України про місцеві вибори, а також проінформував про участь у Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування, який відбувся у Львові.