Відбулось чергове засідання Новокаховського міськвиконкому

23 лютого відбулося планове засідання Новокаховського виконкому, на якому  було розглянуто  46 питань. Перший заступник міського голови Леонід Чурсинов доповів про основні показники Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста у 2016 році.

Аналізуючи цифри, він зауважив: через об’єктивні причини в державній економіці –  втрату ринку збуту та зниження попиту на експортну продукцію, спостерігається зниження прибутків міських підприємств. На фоні економічних коливань збільшилася кількість городян, які отримують державну допомогу на сплату комунальних послуг (субсидію). У 2016 році – 14506 таких домогосподарств. Проте, незважаючи на усі фактори, завдання програми виконані.

При обговоренні питання про виконання Закону України «Про звернення громадян» увагу присутніх було акцентовано на соціальній напруженості нашого життя, що відображено і у цифрах. У 2016-му 84,3% звернень стосувалися вирішення саме соціальних питань. В цілому минулого року до міськвиконкому надійшло 2212 звернень, в тому числі і колективних.

Після доповіді начальника служби у справах дітей Оксани Поповиченко щодо запобігання соціальному сирітству та попередженню правопорушень серед неповнолітніх, міський голова Володимир Коваленко окреслив завдання для цієї служби: співпраця із міською школою-інтернатом та облік дітей, які мешкають із батьками на дачах.

Окрім цих питань, складом виконкому встановлено розмір батьківської плати за перебування дітей у комунальних дошкільних закладах (як у 2016р.); за харчування учнів 1-4 класів (теж, як у 2016р.) та окремих категорій дітей. Також схвалено низку питань, які були надані відділом земельних відносин і комунальної власності та управлінням архітектури. В.о. директора центру зайнятості Надія Котляр запропонувала визначити види оплачуваних громадських робіт на підприємствах та установах міста і цей список було затверджено. До того ж схвалено перелік культурно-мистецьких заходів, які будуть  проводитися у місті цього року; підтримано 14 питань щодо правочину стосовно малолітніх і неповнолітніх мешканців міста. Відповідальному секретареві адміністративної комісії Олені Загурській надано завдання провести навчальний семінар щодо підготовки підвищення рівня знань уповноважених, які мають право складати адмінпротоколи.

Завершилося засідання виконкому затвердженням списку громадян, які звернулися по матеріальну допомогу.