У Новій Каховці відбулось засідання комісії з питань профілактики бездоглядності і правопорушень в дитячому середовищі

В жовтні 2016 року відбулось засідання комісії з питань профілактики бездоглядності і правопорушень в дитячому середовищі служби у справах дітей (далі – комісія). На вищевказаній комісії 6 жовтня 2016 року було розглянуто п’ять питань про ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків.

На батьків покладені особливі права та обов’язки щодо виховання та утримання дітей. Однією із форм профілактичної роботи із нерадивими батьками є розгляд питання про ухилення від виконання батьківських обов’язків на комісії з питань профілактики бездоглядності і правопорушень у дитячому середовищі.

За результатами роботи жовтневої комісії:

– одна мати офіційно попереджена про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків; їй наданий термін для виправлення та вказані вимоги, які вона повинна виконувати;

– проведена профілактична робота із батьком, який самостійно виховує малолітніх доньок та не справляється належно з покладеними на нього батьківськими обов’язками. Йому рекомендовано зробити ремонт в оселі, контролювати підготовку дітей до шкільних занять, забезпечувати дітей всім необхідним для нормального розвитку.

– визначені контрольні терміни щодо перегляду стану справ в інших родинах, означено коло питань для виведення родин із кризи.