Відбулося засідання робочої групи з урегулювання питань щодо створення природного парку «Нижньодніпровський»

Вчора, 17 червня, під головуванням в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Шепелєва відбулося засідання робочої групи з урегулювання питань щодо створення національного природного парку «Нижньодніпровський».

Про це повідомляє прес-служба Херсоснської ОДА.

Зокрема, на засіданні розглянули звернення Новокаховської міської ради та внесли пропозиції щодо врегулювання порушених у зверненні питань.

У зверненні було запропоновано відтермінувати створення Парку до закінчення процесу об’єднання територіальних громад та в подальшому, при розширенні меж парку, погоджувати його з громадою відповідної території, проводити роз’яснювальну роботу та з інформування населення щодо доцільності і перевагах створення природного парку.
Так, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Юрій Попутько зазначив, що Департамент провів широкий спектр робіт,  пов’язаних з інформаційним забезпечення населення, відбулися численні зустрічі з громадами відповідних населених пунктів.

«При підготовці проекту створення національного природного парку насамперед враховувалися інтереси місцевих мешканців, – зауважив Юрій Попутько. – Земельні ділянки, які перебувають у приватній власності, території населених пунктів, інші селітебні та урбанізовані ділянки до складу території Нижньодніпровського парку включати не планують».

Нагадаємо, що до складу території парку увійдуть землі Бериславського, Білозерського, Голопристанського, Цюрупинського районів і Новокаховської та Херсонської міських рад орієнтовною площею 80 177,8 га.