Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

borgy

У середу, 18 лютого, відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника міського голови Сироватка В.М. за участю головного державного інспектора з питань праці, представників об’єднаної Державної податкової інспекції, міського відділу статистики, Новокаховського міського центру зайнятості населення, Управління Пенсійного фонду України у м. Нова Каховка, селищного голови смт. Дніпряни.

Про це повідомляє офіційний сайт Виконавчого комітета Новокаховської міської ради.

Розглядалися питання щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати в місті у поточному році. На засідання комісії було запрошено керівництво підприємств-боржників а саме: ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод», керівник Коноваленко О.А., ТОВ «Інструментальне виробництво», керівник Іванов О.В., КП «Міський водоканал», керівник Радованець В.В.

Загальна сума заборгованості по місту Нова Каховка станом на 18 лютого 2015 року складає 507,3 тис. грн. а саме:

  1. ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод» – 300,0 тис. грн.
  2. ТОВ «Інструментальне виробництво» – 137,3 тис. грн.
  3. КП «Міський водоканал» – 70,0 тис. грн.

На порядку денному розглядалося питання щодо фінансово-економічного стану підприємств-боржників згідно проведеного аналізу на підприємствах.

За рішенням комісії керівника КП «Міський водоканал» зобов’язано дотримуватись графіків погашення заборгованості з виплати заробітної плати та попереджено про персональну відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати.

На наступне засідання було вирішено запросити керівництво ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод» для розгляду ситуації яка склалася на підприємстві у зв’язку із зміною власника. ТОВ «Інструментальне виробництво» зобов’язано надати оновлені графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Управління праці та соціального захисту попереджає керівників усіх форм власності що з 01 січня 2015 року відбулись зміни статті 265 Кодексу законів про працю згідно якої порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі – карається штрафом у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати (3654грн.), встановленої законом на момент виявлення порушення.