Відбувся  чемпіонат Херсонщини з пляжного  волейболу серед дівчат

28-29 листопада у Херсоні пройшов чемпіонат Херсонської області з волейболу пляжного в закритих приміщеннях  серед дівчат 2001 р. н. та молодших. У змаганнях взяли  участь 16 команд з міст Херсон,  Нова Каховка, Голопристанського, Цюрупинського та Бериславського районів.1Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти під керівництвом тренера-викладача Галини Бойко.

Наші команди вдало стартували, обігравши своїх суперників з рахунком 2:0. Далі пара Кулик В./Вереш В., зазнавши 2 поразки, вибула зі змагань, в підсумку зайнявши 9 місце. Команда в складі Густілової Т./Анісімової А., зазнавши 2-ї поразки від нашої першої команди, в підсумку зайняла 7 місце.

 Пляжниці Глазун О./Усаніна К., обігравши команду з Цюрупинського району, потрапили до четвірки фіналістів. Але за браком коштів наші дівчата не змогли виїхати на 2-й день змагань до Херсону, щоб поборотися за призові місця, тому в підсумку стали четвертими.

За підсумками змагань І місце виборола команда Голопристанського району, на ІІ місці – команда міста Херсон, ІІІ місце посіли спортсменки Бериславського району.
2