Відділ культури та туризму Нової Каховки шукає головного спеціаліста

18 вересня 2018 року проводиться конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури і туризму Новокаховської міської ради який згідно посадової інструкції буде займатися питанями організації туристичної та пам’яткоохоронної діяльності.

Вимоги до претендентів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 1 року або в інших сферах не менше 3 років; володіння державною мовою; володіння комп’ютером.

Документи приймаються до 14 вересня 2018 року.
Отримати додаткову інформацію можна в робочі дні за адресою: м. Нова Каховка, проспект Дніпровський, буд. 23 (будівля виконавчого комітету Новокаховської міської ради); кабінет № 221; телефон: 4 21 40.[contact-form][contact-field label=”Name” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”Email” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Website” type=”url” /][contact-field label=”Message” type=”textarea” /][/contact-form]

      • [huge_it_slider id="1"][huge_it_gallery id="2"]