Відділ освіти, із новосіллям!

IMG_0964Сонячним теплим ранком 22 травня біля новобуду – гарного, величного будинку із шатровим дахом за адресою Леніна, 5 – зібралися керівники шкіл, позашкільних та дошкільних навчальних закладів, керівники міста, городяни. Вони зійшлися, аби відсвяткувати новосілля відділу освіти. Грав духовий оркестр музичної школи, вхід до нового приміщення у цокольному поверсі житлової будівлі був прикрашений гірляндою кольорових кульок. І всюди – усміхнені, святково вбрані гості із квітами в руках.IMG_0875IMG_0871IMG_0872З нагоди новосілля відбулось чудове свято, яке провела ведуча Ольга Ганжа. Присутніх вітав міський голова Володимир Коваленко. До слова був запрошений депутат міськради Павло Розломій, представник забудовника – компанії «Фінансові резерви». Зі словами вдячності до них, вітаючи присутніх, звернулась господиня нового приміщення – керівник відділу освіти Оксана Якубова. І, звичайно, своїх наставників прийшли привітати дітлахи, які співали, читали вірші.
І от шановним гостям вручають на рушнику запашний хліб та запрошують перерізати стрічку, яка перетинає вхід.IMG_0906IMG_0903IMG_0884  IMG_0913 IMG_0915 IMG_0894IMG_0922IMG_0925Учасників урочистостей запрошують оглянути світлі, просторі приміщення, помилуватись, як все зроблено з розумом, гарно та добротно. Тут відбувається вручення подарунків, яке започаткувала перед входом керуюча Новокаховським відділенням «Приватбанку» Тетяна Петрівна Арнаут. Вона подякувала за співпрацю та подарувала сертифікати на два ноутбуки. Так, від директорів шкіл це був сертифікат на придбання лазерного принтера – до цієї акції керівники шкіл запросили приєднатися міського голову, адже сума серйозна – 2,5 тис. грн., та комплект жалюзі для одного з кабінетів від дошкільних закладів.
Як зазначив Володимир Коваленко, нові приміщення міськво у Новій Каховці – це єдина новобудова для відділу освіти за 20 з гаком років у всій Україні. Міський очільник підкреслив під час прес-конференції, що 4-поверхова новобудова – це приклад стратегії, розробленої депутатським корпусом на роки уперед щодо реконструкції старої частини міста, адже ресурс цей мікрорайон вже вичерпав. Павло Розломій додав: окрім новобуду на місті старої двоповерхівки, яку займав відділ освіти, у цьому кварталі може врости ще одна новобудова: його просять взятися за будівництво ті, хто мешкає разом із установою проектувальників у будівлі поряд на вул. Піонерській.
Що ж, із новосіллям, відділ освіти! До речі, площа, яку нині займає установа, зросла із 450 до 614 кв. метрів, тут побудована нова каналізація, забезпечене водопостачання усієї чотирьохповерхівки та розташованих поряд будинків, зведена нова підстанція задля покращення енергозабезпечення усього кварталу вартістю 400 тис. грн., зроблені впорядкувальні роботи прилеглої території на 1 млн. грн.
І наостанок: років зо два цифри щодо вводу побудованих квадратних метрів в експлуатацію в обласні звіти на Херсонщині дає лише Нова Каховка.     IMG_0933 IMG_0960 IMG_0969