Відеолекторій для неповнолітніх засуджених

Злочин – це не будь яке діяння а тільки суспільно небезпечне та кримінально протиправне діяння. Вплив соціальних умов життя та його суперечностей на характер морального формування особи молодої людини є визначальним, тому саме в цьому треба шукати детермінанти злочинності взагалі і неповнолітньої – зокрема.

-Вже тривалий час Новокаховський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Новокаховський міський відділ з питань пробації співпрацюють у сфері проведення профілактичної роботи з клієнтами та наданні їм соціальних послуг. Зокрема 14 березня, з метою формування правової свідомості та попередження вчинення повторного правопорушення, було організовано виховний захід для неповнолітнього засудженого, до покарання не пов’язаного з позбавленням волі, якій знаходиться під патронатом центру, – розповідає в.о.директора центру Н. Корсакова.

На початку зустрічі спеціалісти  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіли про важливість дотримання загальноприйнятих правил поведінки та законів, ведення правослухняного способу життя. Після чого хлопець мав можливість переглянути кінострічку про реалії життя неповнолітніх засуджених до позбавлення волі.

Після перегляду кінострічки підліток поділився своїми враженнями та переживаннями щодо побаченого, розповів, що по-іншому уявляв собі життя засуджених у місцях позбавлення волі, раніше воно не здавалося йому таким страшним, як виявилося насправді. Хлопець зазначив, що намагатиметься вести законослухняний спосіб життя, щоб не потрапити в умови, які він побачив на екрані.