Відкрита першість міста Нова Каховка з кікбоксингу «Новорічний кубок»

15 грудня 2018 року в спортивному залі ЗОШ № 3 (директор Ірина Дубас) за підтримки міського голови, депутатів Новокаховської міської ради  та відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту відбулась відкрита першість міста Нова Каховка з кікбоксингу «Новорічний кубок» серед спортсменів СК «Торнадо» (тренер Костянтин Губка). Змагання зібрали близько 100 спортсменів та вболівальників першості.

На урочисте відкриття із привітальними словами та солодкими подарунками до юних спортсменів спортивного клубу «Торнадо» завітали міський голова Володимир Коваленко, депутати Новокаховської міської ради Сергій Хоменко та Олександр Афанасьєв, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран та представник благодійного фонду Ігоря Колихаєва – Наталія Лях.

Почетні гості привітали талановитих спортсменів із наступаючими новорічними святами та побажали їм успіхів в спорті і навчанні. На завершення урочистої частини дітвора отримала солодкі подарунки.

Після цього юні каратисти із гарним настроєм та з усмішками на обличчях перейшли безпосередньо до змагань.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, адміністрація міської федерації кікбоксингу WAKO в Новій Каховці та колектив спортивного клубу «Торнадо» виражають щиру вдячність всім хто долучився до проведення цих змагань, а шановним гостям – за солодкі подарунки та вітальні слова.

Також всіх учасників та присутніх вітаємо із наступаючими новорічними святами!