Відкрита першість міста Нова Каховка з кікбоксингу

9 червня 2018 року, на боксерському рингу стадіону «Енергія» відбулась відкрита першість міста Нова Каховка з кікбоксингу серед юнаків та юніорів. Змагання проводились за міжнародною версією WAKO у розділі кік лайт-контакт. У змаганнях взяли участь 97 спортсменів, серед 3х спортивних клубів з кікбоксингу, а саме: СК «Акцент» з м. Каховка та м. Нова Каховка (тренери Маломуж Ю.М., Маломуж О.Г.), і СК «Торнадо» (тренер Губка К.Л.).

За підсумками всіх спарингів у різних категоріях спортсмени з Нової Каховки отримали наступні перемоги:

У категорії «молодші юнаки» перемогу отримали – Гриценко Іван, Костиря Іван, Баранов Нікіта, Коваленко Данило, Жувага Павло, Маломуж Глєб, Титаренко Данііл, Кірюшин Марко, Дробиш Ярослав, Кабанець Андрій.

Переможці у категорії «юнаки» – Титаренко Дмитро, Олішевський Олександр, Горяйстов Єгор, Новосельцев Данііл, Кірієнко Денис, Гаранько Руслан.

У категорії «старші юнаки» перемогу отримали – Сокол Віталій, Масюткін Микита, Гордієнко Артем.

Переможці категорії «юніори» – Тиркало Дмитро, Савченко Владислав.

У командному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – СК «Акцент» (м. Нова Каховка. із результатом 14 золотих нагород)

ІІ місце – за кількістю балів розділили між собою команди СК «Торнадо» (м. Нова Каховка) та СК «Акцент» (м. Каховка). Команди вибороли по 8 золотих нагород.

На урочистій церемонії нагородження, що відбулась одразу після закінчення змагань кубки, грамоти та медалі спортсменам вручала начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Наталія Таран.

Вітаємо переможців змагань та їх тренерів з вдалим виступом, а також слова щирої вдячності для всіх учасників, їх батьків та всім хто долучився до організації та проведення справжнього спортивного свята з кікбоксингу у місті Нова Каховка.