Відкрився консультаційний центр з питань пожежної та техногенної безпеки

Відтепер усі жителі міста мають можливість отримати безкоштовну інформаційну допомогу з питань пожежної та техногенної безпеки, звернувшись до консультаційного центру при Новокаховському відділі ДСНС України в Херсонській області.

консультаційний-центр

Свою роботу центр розпочав 11 червня. Начальник відділу Ігор Дем’яненко зазначив, що за допомогою сюди можуть звертатися не лише новокаховчани, а й мешканці інших районів, адже в області таких центрів поки що лише два — у Херсоні й Новій Каховці та наголосив: «Відтепер можна не гаяти час на самостійний пошук інформації. Все, що необхідно зробити — прийти до пожежної частини, що на вул. Першотравневій, у будь-який робочий день з 8 до 17 години (обідня перерва — з 12 до 13) та задати питання нашому досвідченому фахівцю Олександрові Бурлаю». Працівники управління запевнили, що і фізичні, і юридичні особи отримають фахову відповідь на будь-які питання з приводу техногенної та пожежної безпеки, що не виходять за межі компетенції ДСНС. Для якісного обслуговування відвідувачів створені всі умови. Щодо прогнозів результату роботи центру говорити рано, але усі сподіваються, що надана допомога буде ефективною і корисною для багатьох.
— Відкриття подібного центру повністю виправдане, тому що якісна інформаційна допомога населенню — це тільки плюс, — зазначив на відкритті центру заступник міського голови Леонід Чурсинов. — Інформація має бути доступною. Є купа питань, на перший погляд елементарних, але на які не так просто знайти компетентну й вичерпну відповідь. Думаю, що окрім цього в багатьох організаціях такі консультаційні пункти були б не зайвими.