Відкрито сезон полювання

Шановні мисливці, на території мисливських угідь, закріплених за Новокаховською міською організацією УТМР, 15 серпня з 6.00 розпочинається сезон полювання на пернату дичину.

До полювання допускатимуться власники мисливської гладкоствольної зброї, які мають державне посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини, квиток члена УТМР з відміткою про сплату членських внесків за поточний рік, картку відстрілу та дозвіл на зброю. Власники мисливської гладкоствольної зброї з протермінованим дозволом на зберігання та носіння до полювання допущені не будуть.

Особову увагу звертаємо на дотримання правил техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, неприпустимістю вживання алкогольних напоїв до або під час полювання, дотримання протипожежної безпеки та недопущення фактів браконьєрства, за що передбачена кримінальна відповідальність.

Для отримання інформації щодо строків полювання та норм відстрілу пернатих та хутрових звертатись до Новокаховської міської організації УТМР (Нова Каховка, пр.Дніпровський, 46).

Олександр Реворук, ст. інспектор КОЗ ДС Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області