Відомий міжнародний телеканал заговорить українською

9 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про трансляцію в Україні двох італійських і двох латвійських телеканалів, а передачі National Geographic Channel будуть доступні українською мовою, передає Детектор Медіа.

National Geographic Holds Screening of Newest "Border Wars"
U.S. Customs and Border Protection / www.flickr.com

Відповідні зміни було внесено до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Доступними для ретрансляції в Україні стануть італійські телеканали Novela TV і Water Planet. Канал Novela TV (в форматах SD і HD) буде цілодобово транслювати фільми польською мовою, а Water Planet – пізнавальні програми, також польською мовою.

Також доступними для ретрансляції стануть спортивні латвійські телеканали Sport 1 (Baltic) і Sport 2 (Baltic), програми яких можна дивитися російською, українською та англійською.

Нові канали додано до Переліку іноземних програм на прохання ТОВ «Контент Юкрейн» і ТОВ «Поверхность – інвест».

Крім того Нацрада вилучила з переліку телеканал Fox Crime у зв’язку зі зміною його назви. А до мовних доріжок телеканалу National Geographic Channel (NGC) крім англійської та російської також додано українську мову.