Відпочивати на Кінбурні – тільки з паспортом

Туристи, які приїздять на Кінбурнську косу, що на Миколаївщині, зобов’язані мати при собі документи, що посвідчують особу, та дотримуватися правил прикордонного режиму.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив помічник начальника Херсонського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України – начальник прес-служби Іван Шевцов.

«13 червня 2017 року відкрили пасажирські рейси з Херсона та Миколаєва на Кінбурнську косу, яка розміщена в межах контрольованих прикордонних районів та на території якої діє прикордонний режим. Відповідно до встановлених режимних правил, перебуваючи в контрольованому прикордонному районі, громадяни повинні мати при собі документи, що посвідчують особу», – сказав Шевцов.

Крім того, прикордонники наголошують, що з вересня 2014 року в зазначеному районі діють додаткові режимні обмеження. Зокрема, громадянам забороняється проводити авіаційні роботи, полювати, здійснювати туристичні подорожі й стрибки з усіх видів парашутів, а також користуватися плавзасобами без інформування прикордонного підрозділу, в зоні відповідальності якого проводиться така діяльність.