Відродимо баскетбол разом

У неділю, 18 грудня, у Новій Каховці, на базі  спортивної зали «Будівельник», за ініціативи депутата міськради Віталія Перетятька та директорів КП «Міський оздоровчий центр» Віталія Задирка і КП «НК ЖЕУ» Григорія Каневського, відбулося «кустове»  засідання новоствореної Херсонської  обласної федерації баскетболу.  Провів засідання голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов, який став очільником федерації.

Активну участь в обговоренні питань щодо розвитку баскетболу, зокрема у Новій Каховці, взяли міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталія Таран, Віталій Перетятько, Григорій Каневський, Віталій Задирко, а також баскетболісти-ветерани, тренери.

Федерація баскетболу має великі плани на подальшу роботу. Серед основних цілей –  відродження цього виду спорту в області. Найближчим часом керівництво федерації має на меті підписання договору про співпрацю з обласним управлінням фізичної культури та спорту,  а також вже у січні провести змагання серед дітей. Не осторонь подій у світі баскетболу буде і Нова Каховка, яка має усі належні умови для культивування і розвитку цього виду спорту.  Як зазначила Наталія Таран, наразі відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту  вже працює над створенням міської програми розвитку баскетболу.

А завершилося зібрання на яскравій спортивній ноті – товариською зустріччю  ветеранів баскетболу.