Відсвяткуємо без трагедій

ДСНС

Новорічне свято гамірне, веселе, яскраве. Музика, жарти, пісні, танці, ігри. Стріляють хлопавки, іскряться бенгальські вогні. Саме вони несуть небезпеку перетворити чудове свято в жахливе дійство пожежі. Та якщо знати і дотримуватись правил пожежної безпеки така загроза знизиться до мінімуму.

ПАМЯТАЙТЕ при проведенні новорічних свят:

  • ялинка повинна влаштовуватись на стійкій опорі;
  • ялинку не допускається встановлювати в проходах, біля виходів, на шляхах евакуації;
  • ілюмінація повинна бути виконана з дотриманням правил улаштування електроустановок ; при використанні електричної освітлювальної мережі без понижуючого трансформатора, на ялинці можуть застосовуватися гірлянди тільки з поступовим включенням лампочок напругою до 12 В;
  • потужність лампочок не повинна перевищувати 25 Вт;
  • електропроводка до лампочок ялинкової ілюмінації повинна бути виконана гнучкими проводами з мідними жилами;
  • вмикання гірлянд до мережі повинно виконуватися з допомогою штепсельних з’єднань;
  • при виявленні несправності в ілюмінації (нагрів проводів, мерехтіння лампочок, іскріння і т.д.) вона повинна бути терміново відключена.

Шанові жителі міста!

Новокаховський МВ ГУ ДСНС України щиро вітає усіх жителів та гостей міста з наступаючим Новим 2016 роком. Зичимо всім миру, добра, благополуччя, здоров’я, любові та успіхів у всіх справах.

Свято Нового року – це свято тисяч маленких вогників, гірлянд, свічок, бенгальських вогнів, які зігрівають наші серця надією на краще життя у наступному році.

Разом з тим нагадуємо, що в середньому в області щорічно виникає біля 1100 пожеж, у вогні та диму гине більше 60 громодян.

Тож будьте обачними, нехай маленька іскорка не обпече Вас Великим вогнем.

Причини пожеж прості, а найчастіше це – безпечність.

Тож давайте разом приймемо всі можливі заходи безпеки, щоб пожежа не виникла у Вашому помешканні, офісі, підприємстві, фірмі.

Памятайте, що пожежу легше попередити, ніж погасити!

Тож нехай у Новому році на Вас чекають лише приємні сюрпризи, веселі посмішки, безцінні дарунки та океан приємних емоцій!

Новокаховський МВ ГУ ДСНС України у Херсонській області