Відтепер мешканці Херсонщини можуть звернутись до прокуратури за телефоном або електронною поштою

prokyratyra1

З 28 жовтня 2015 року почали діяти зміни, внесені до Закону України «Про звернення громадян», – інформує прес-служба прокуратури Херсонської області.

Тепер громадяни мають право звернутись до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, об’єднань громадян або посадових осіб, до повноважень яких належить вирішення відповідних питань, з усними зверненнями за допомогою засобів телефонного зв’язку, а також з використанням мережі Інтернет (електронне звернення).

Слід мати на увазі, що у зверненні необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути вказано електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звертаємо увагу, що звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями.

З метою належного виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» прокуратурою Херсонської області визначено скриньку електронної пошти для роботи з електронними зверненнями: zvern@pho.gov.ua та телефон для отримання (реєстрації) усних звернень (0552) 49-61-55.