Відзначення річниці Перемоги  у Новій Каховці. Фінальні акорди свята

Після урочистоcтей, мітингу у парку Слави та концерту у Літньому театрі, про які ми інформували вчора, центром свята Перемоги стала  центральна площа Нової Каховки, де на містян і гостей очікував концерт за участі  місцевих творчих колективів – і дорослих, і дитячих.

Навіть попри  корективи, які внесла примхлива весняна погода, ввечері  на площі було велелюдно. Новокаховчани  прийшли з родинами,  рідними та близькими людьми, тож атмосфера свята говорила сама за себе.

На сцені виступали народна вокальна студія «Джерела», вокальний гурт «Забава», вокальний ансамбль «Чисті ключі», хореографічні колективи «Ручеёк», «Молодість», «Life in dance», «Роксолана», юні солістки   Анна Шульга, Дар’я Цапко, Поліна Данилевська, Софія Крем’янська, Ангеліна Ревіцька, Катерина Петрийчук та інші.

 Особливу атмосферу на святі створив виступ духового оркестру ВМС України (Південна  військово-морськоа база, м . Миколаїв).

Зі сцени містян зі святом привітав міський голова Володимир Коваленко, який побажав усім миру, злагоди, добробуту, подякував усім, хто не залишився байдужим до свята Перемоги.

«Вдячний за ту відповідальність, з якою ви поставилися до сьогоднішнього дня, – наголосив очільник. –  Нам належить і далі пам’ятати, що зробили вони,  всіма силами намагатися не порушити мир на власній території і прививати це прагнення наступним поколінням». А гостям – оркестру з Миколаєва мер вручив подяку і  висловив  сподівання на подальшу співпрацю, й, зокрема, візити до Нової Каховки.

Яскравими моментами, що довершили святкування річниці Перемоги й поставили у ньому крапку,  стали традиційна – яскрава й зворушлива водночас – хода зі смолоскипами до пристані, спускання   вінків на води Дніпра в  знак вшанування пам’яті загиблих героїв та  дивовижний феєрверк, який ще довго обговорювали люди, повертаючись з пристані.