Вихованці пришкільних таборів познайомилися з професією пожежник-рятувальник і повторили правила безпеки

4

8 і 9 червня на екскурсію до 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини завітали вихованці пришкільних таборів «Здоров’ятко», організованого при дошкільному закладі-загальноосвітній школі №2 і ЗОШ №3 м.Нова Каховка.

50 учасників зустрічі з професійними рятувальними з цікавістю знайомилися з пожежною частиною, технічним  і спорядженням пожежних. Дітям дозволили потримати в руках і приміряти каски та побувати в кабіні пожежної автоцистерни. Також командир відділення нагадав усім відвідувачам правила поведінки на воді та як правильно поводитися у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. Малеча виявилася дуже допитливою і задавала безліч запитань: для чого такі великі ножиці у спорядженні; що спершу одягає пожежний, виїжджаючи за сигналом виклику; на місці надзвичайної події слід гасити пожежу чи рятувати людей та ін.

20160609_102526

Вогнеборці давали розгорнуті відповіді та ще й наводили приклади зі своїх буднів. Приміром, як за допомогою ножиць вирізали потерпілого з автомобіля, що потрапив в аварію, і завдяки обережним діям людина залишилася живою. Також – як у задимленому приміщенні знайшли під ліжком дітей, які гралися з сірниками, а після загоряння сховалися – чого ні в якому разі робити не можна. Отак на прикладах і повторили правила безпечної поведінки у побуті, на вулиці, в лісі, біля водойм та в місцях з масовим перебуванням людей. А це дуже важливо під час літніх канікул, коли дітвора нерідко залишається без нагляду дорослих.