Вихованці садка «Теремок» дізналися про нелегку професію рятувальника

Починаючи з перших років життя, потрібно навчати дитину свідомо ставитися до свого здоров’я, навчати особистої безпеки та безпеки оточуючих, також шанобливо ставитися та поважати працю  рятувальника.

Є професії,  про які малеча може знати здебільшого з фільмів, телевізійних передач, сторінок книжок. До таких, зокрема, належить і небезпечна, важка, але дуже необхідна  –  пожежника.

Тому вихователі садка “Теремок”  організували  екскурсію для дітей  до Новокаховської 17-ї пожежно-рятувальної частини.  Вогнеборці  радо зустріли дітлахів, із задоволенням розповіли про необхідну, важливу щоденну  роботу . Під час екскурсії діти отримали відповіді на всі свої  запитання. Наприклад, їх цікавило  «Як швидко пожежний автомобіль дістається місця пожежі?», «До якого поверху дістає пожежна драбина?», «Звідки потрапляє вода в пожежний шланг?» і  ще багато чого.

Малеча із захватом   приміряла  на себе спеціальний одяг, мала змогу почути звук сирени, посидіти за кермом пожежного автомобіля,  проникнутися атмосферою відповідальності цієї професії.

“Під час спілкування з рятувальниками  діти пригадали основні причини виникнення пожеж, та закріпили знання про правила пожежної безпеки, – підсумували вихователі. –  Усвідомили, що вогонь із вірного друга та помічника перетворюється на безжалісного ворога та руйнівника, знищує за лічені хвилини те, що створювалося довгими роками. Але ще страшніше, коли у вогні гинуть люди”.