Виховна робота з неповнолітніми засудженими

Економічні, соціальні протиріччя, які торкнулися всіх сфер життєдіяльності нашого суспільства, в першу чергу позначилися на його найменш захищеній категорії – дітях і молоді. На фоні різкого зниження життєвого рівня стрімко поширюються кримінальні звичаї та традиції, які активно впроваджуються у молодіжне і підліткове середовище.

8 лютого, з метою формування здорового способу життя, Новокаховським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та  Новокаховським міським відділом з питань пробації  було організовано виховний захід, у якому взяв участь неповнолітній засуджений до покарань без позбавлення волі та знаходиться на обліку в службах, які проводять профілактичну роботу.

Неповнолітній заповнив вступну анкету, за результатами якої було визначено його рівень обізнаності з даного питання. Після чого, дитині розповіли про небезпеку ВІЛ/СНІДу та інших захворювань що передаються статевим шляхом, способи захисту від них. Також проведено профілактичну роботу щодо недопущення повторних випадків злочину.

Наталя Галинська, директор центу