«Вимріяна поколіннями нова Україна моя». У Новій Каховці відзначили День Конституції України (Фото)

28 червня новокаховчани, як і  вся країна,  відзначили День Конституції. Саме цього дня  1996 року Верховна Рада ухвалила і ввела в дію основний документ нашої держави. А передували такій доленосній події довгі 6 років наполегливої і важкої праці, консультацій, криз і домовленостей. 

Відтоді щороку у цей непересічний день українці  відзначають державне свято, до речі,  єдине, закріплене в самій Конституції. З цієї нагоди у міському Палаці культури відбувся  святковий концерт, що мав назву «Вимріяна поколіннями нова Україна моя».

Виступи творчих колективів  міста, як і завжди були неперевершеними. Молодь вкотре продемонструвала не лише свої таланти, а й велику любов до Батьківщини, повагу до її традицій і звичаїв, нагадуючи усім нам про одвічні цінності, трепетне й дбайливе ставлення до яких кожен з нас має плекати у своєму серці.

З державним святом  усіх присутніх привітала начальник культури і туризму Наталія Зарудна. А користуючись нагодою, на сцені вручила нагороду  Ніні Шевелевій,  керівникові чоловічого хору ім. Олійника, який нещодавно виборов нагороду на обласному конкурсі хорового мистецтва.

До вашої уваги фоторепортаж зі свята, який підготував кореспондент NK-online.tv.