Випускники Новокаховської дитячої музичної школи попрощалися з улюбленим закладом

23 травня у Новокаховській дитячій музичній школі відбувся святковий вечір прощання зі школою.

На ганку бадьорою музикою зустрічав дитячий духовий оркестр (керівник Віктор Балибін). Шкільна зала уквітчана ніжними ромашками. Випускники посміхаються зворушливо, трохи сумно та більше – радісно.

На свято завітали почесні гості – мер Нової Каховки Володимир Коваленко, депутат міської ради та , за сумісництвом, батько випускниці Сергій Хоменко, завідуюча відділом культури та туризму Наталя Зарудна.

Директор школи Катерина Козлова  в урочистій атмосфері, під бурхливі оплески вручила випускникам Свідоцтва про закінчення музичної школи, Грамоти за відмінні успіхи, активну концертну діяльність. Особливо зворушливо директор привітала батьків випускників, подякувала за допомогу та активну позицію.

А потім був прощальний концерт, натхненні виступи талановитих випускників, яскраві привітання наймолодших музикантів.

Присутні батьки та викладачі вітали кожного юного артиста  щирими оплесками. До випускників, їхніх батьків та викладачів звернувся міський голова Володимир Коваленко, привітав зі святом, по-батьківськи турботливо сказав теплі та мудрі напутні слова, і , як стало вже приємною традицією, пригостив учасників концерту та присутніх дітей морозивом!

Щасливої дороги, натхнення, прекрасних мелодій, дорогі наші випускники!