Випускники попрощалися з рідною 7-ю школою

27 червня в актовій залі фірми «Херсоноблагробуд» зібралося дуже багато людей: учнів школи, вчителів, батьків і рідних школярів, а також  чимало гостей, адже подія  незвичайна – хвилюючий та  довгожданий  випускний вечір учнів 11-А класу ЗОШ №7  (директор Л. Грішагіна).

Дівчата у гарних вечірніх сукнях, хлопці у костюмах. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, вони не стримували ні посмішок, ні сліз.

В цей день для них розпочався відлік   їх дорослого життя. До цього на протязі 11 років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала   рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі дорослого, самостійного життя.

Радість, гордість  і  одночасно сум від того, що їх діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів, – на обличчях та в очах батьків випускників.

 На заході панує атмосфера тепла людських стосунків та позитивних емоцій. Випускників  та всіх присутніх привітали   шановні гості:  міський голова  Таврійська  Микола Різак, керуючий справами виконавчого комітету Новокаховської міської ради  Василь Акуленко, методист новокаховського ММК Світлана Плясецька.

Лунали  щирі, теплі слова вдячності та побажань  від випускників школи, педагогів, батьків. Лунає спів чарівних пісень, звучать вірші, у ритмах вальсу кружляють випускники, їх улюблені мами співають для своїх дітей. Не забули школярі віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили: випускники вручають своїм вчителям статуетки «Оскар», квіти та грамоти, а улюбленому директору школи навіть подарували своє «серце».

Щиро бажаємо вам, шановні випускники міцного здоров’я, успіхів, щедрої долі та щастя у всьому!

P. S.  Адміністрація школи, вчителі, батьки та випускники 11-А класу висловлюють щиру вдячність голові правління ПАТ «Фірма  херсоноблагробуд»  Анатолію Івановичу Подофі  за надану можливість відсвяткувати випускний вечір у затишній залі.