Випускники училища №14 повернулися до рідних стін

Традиційно, в першу п’ятницю лютого, наше училище гостинно відкриває двері для випускників. В цьому році вечір зустрічі випускників  відбувся 3 лютого.  Рідне училище  зібрало в своїх стінах випускників різних поколінь, але всіх їх об’єднувало одне — це любов до свого  рідного училища та  повага до своїх вчителів.

Героями дня були, звичайно ж,  ювіляри, це випускники 2014 р. — 3 років (професія «Кухар» майстер в/н Кармановська Т.М.), 2005 р. — 10 років (професія «Нянька. Гувернер» майстер в/н Денисенко З.Ф.). Почесними гостями стали випускники 1977р. (майстер в/н Котій М.С.) .

Обличчя  випускників світилися радістю та   очікуванням  зустрічі з юністю. Адже багато хто з них не бачився з друзями та викладачами  вже багато років. А так хочеться дізнатися, як склалася доля у одногрупників. З вітальними словами та привітанням виступив  директор училища Ігор Сердюк.  Він висловив величезну подяку всім колишнім і нинішнім співробітникам навчального закладу , а також всім присутнім в залі випускникам. Гостей свята вітали  учні групи К-14  чарівним вальсом, були виконані пісні у виконання учнів групи АС-15 Мікули Дмитра та гр.К-14 Голуб Костянтина «Я патріот», Яцюк Анастасії учениці гр.К-16. Виступили  вокальні колективи гр. К-16 і НГ-16. Гучними оплесками зустрічали випускники кожен номер художньої самодіяльності, підготовлений в їх честь.

Пісні, конкурси, теплі бесіди, зустріч з однокласниками і педагогами. А головне теплі слова і посмішки стали основою зустрічі. Нікого не залишила байдужими ця добра зустріч з дитинством.