Випускний вечір дев’ятикласників у сьомій школі міста Таврійська

Ось і закінчився черговий навчальний рік. Спливли в історію контрольні, семінари, ДПА. І уже знову стоять на порозі школи випускники 9-х класів. 

Щемливо і тривожно було на серці у кожного з присутніх на святковому вечорі. Адже в цей нелегкий час вирушають наші вихованці у незвідану путь, а хтось продовжує навчання у рідній школі. Як складеться їх доля – таємниця. Та подумки кожен бажав їм щастя та мирного неба над головою.


Багато гарних, напутніх слів та побажань було сказано на адресу випускників від директора школи  Грішагіної Лілії Володимирівни. ЇЇ побажання доповнили перші вчителі  Василенко Валентина Миколаївна, Абрамова Тетяна Миколаївна, класні керівники Стрепетова Олена Володимирівна та Ніколайчук Ірина Василівна.

Привітання від міського голови  Різака Миколи Івановича і побажання зробити вдалий вибір свого життєвого шляху передав випускникам  секретар Таврійської міської ради Хахалев Андрій Миколайович. Андрій Миколайович побажав вчорашнім школярам, щоб вони не обрали – продовжити навчання в школі чи розпочати самостійне життя, – пам’ятати, що їх дім – це рідне місто, що потребує їх молодого ентузіазму, свіжого погляду на життя, їх розуму і працьовитих рук.

Та хіба могли залишити школу випускники, не висловивши свою вдячність наставникам, що упродовж 9 років формували з колишньої малечі гідних синів і дочок своєї держави.
Випускний вечір 9-х класів ще довго озиватиметься щасливими акордом у серцях кожного, хто був присутній  на святі!

Всього у чотирнадцяти школах, які підпорядковуються відділу освіти Новакаховкої міської ради, закінчили базову середню освіту 551 випускник 9-х класів. Всі вони отримали свій перший документ про освіту – державне свідоцтво відповідного зразка. І, як ті голуби, яких відпускали у небо на урочистостях у сьомій школі, отримали путівку у доросле життя.

Хтось спробужє свої сили у вищих навчальних закладах І та ІІ рівнів (коледжі, ліцеї, професійні учбові закалади), хтось повернеться до рідної школи, щоб продовжити шкільне життя у профільній школі (10-11 класи).

Згідно рішенню Новокаховського міськвиконкому з 1 вересня передбачено створення мережі профільних класів у 12 школах на 300 учнів. Але скільки їх буде фактично – покаже час.

А поки дев’ятикласники святкують закінчення школи. Добрий Вам всім час, успіхів та втілення в життя всіх ваших планів!     

Віктор Васильєв