Вірші, що ллються щедро з-під пера…

Нарешті весна! Перші теплі промені весняного сонця розбурхують почуття, а своенравні вітри змін роздмухують вогник в очах. В цей час хочеться співати, писати та читати вірші.

Саме тому в школі №6 відбувся літературно-поетичний вернісаж «Вірші, що ллються щедро з-під пера», – розповідає Тетяна Лупашко, директор літературно-меморіального музею А. П. Бахути.

В актовому залі зібрались учні 5-х та 6-х класів. Організатори заходу – завідувачі бібліотекою школи №6  Лідія Мерна, та бібліотекою №3 ЦБС Іраїда Нагаєць і запрошені працівники літературно-меморіального музею А. П. Бахути  представили творчі здобутки письменників-краян: Анатолія Бахути, Вікторії Смолій, Галини Гребенюк, Альберта Боровика, Валентини Нижеголенко, Іраїди Нагаєць та Михайла Масютко написаних для дитячої аудиторії. Учні з увагою слухали чудові дотепні, веселі, кумедні, задумливі та серйозні поезії, де герої пізнають життя, дивуються його різнобарвним проявам. Розповіді лектори супроводжували показом слайдів з життя літераторів.