Віртуальний євро-тур у бібліотеках Нової Каховки

Офіційно в Україні щорічно в третю суботу травня, а цього року це 20 травня, знамена дата – День Європи.

«Єдність у різноманітті» – це девіз Європейського Союзу. Девіз означає те, що завдяки ЄС мешканці європейських країн поєднуються у співпраці заради миру і добробуту, а численні культури, традиції та мови держав Європи є безцінним активом цього континенту.

До Дня Європи в бібліотеках Нової Каховки відбулись цікаві та пізнавальні заходи для молоді.

Так, центральна міська  бібліотека  провела євро-тур «Бажаєте солодких спогадів? Тоді вам до нас» для  учнів ЗОШ №4. На заході школярі дізналися  багато цікавих і незвичайних фактів про Європу, вони з захопленням слухали та переглядали відео, брали участь у вікторині.

Міська бібліотека №2 провела захід для студентів НКПТ, присвячений розповіді про країни Європейського Союзу. Студенти відвідали інтернет – круїз «Вас вітає Європа». Бібліотекар Рядних І.Л познайомила не лише з історією створення ЄС, а ще й розповіла про найцікавіше чим пишається кожна країна, про родзинки, яких немає в інших країнах. Це і відомі французькі винаходи: калькулятор, швидка  допомога, повітряна куля, кіно, фото та мультиплікація, підводний човен, акваланг та ін.

Кожна країна унікальна по своєму. Тому в наш час, коли  для України відкривається безвізовий режим, кожен зможе побувати у різних країнах, насолодитися чудовим кліматом, пізнати історію і культуру, поринути у інший світ образів і відчуттів.

                                                                Л. Петрова, директор ЦБС