Висловити думку щодо долі “серпа й молота” можна до 1 січня

серп-и-молот

Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» встановлює порядок ліквідації символів комуністичного тоталітарного режиму, зокрема символіки, що включає зображення або іншу атрибутику, в яких відтворюється поєднання серпа та молота.

Попередньо у засобах масової інформації повідомлялось про необхідність демонтажу або реконструкції монументу «Слава труду», розташованого на розі вул. Першотравнева та просп.Перемоги навпроти центральної прохідної Електромашзаводу, зовнішній вигляд якого має саме таке поєднання серпа і молота. Управлінням містобудування та архітектури міської ради було розроблено кілька варіантів зміни зовнішнього вигляду монументу, які надавались у засобах масової інформації для розгляду містян та надання своїх пропозицій стосовно проведення демонтажу чи реконструкції монументу.

До Управління містобудування та архітектури пропозиції від новокаховчан надходять не надто активно, тому утвореною робочою групою по виконанню Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» прийнято рішення продовжити розгляд пропозицій до 01 січня 2017 року, після чого буде прийнято рішення щодо подальшої участі цього монументу. Прохання надавати обґрунтовані пропозиції по реконструкції існуючого монументу «Слава труду» до Управління містобудування та архітектури міської ради до кінця поточного року (кабінет 115 виконкому).

Начальник управління містобудування та архітектури Плюйко М.П.