Виставка, що заворожує…

По завершенню зимових свят у новокаховській  картинній галереї ім. А.С.Гавдзинського відкрилася перша виставка нинішнього року «Динаміка кольору».

Автори  експозицій – Роман Кулешов та Віталій Долгий –   вдруге за два роки презентують  містянам щось нове і не звичайне. Хлопці не мають спеціальної освіти, але мають хист до малювання. А все починалося з графіті.  Вони брали участь у фестивалях графіті в різних містах. До речі, навіть у Новій Каховці  є стіни, розмальовані ними. В Києві є результати стріт-арту – мурали, які малювали Роман і Віталій. Та вони не стали зупинятися на  вуличному мистецтві, а спробували себе і в образотворчому  – графіці, живописі.

Наразі у  виставці Роман постав у більшій мірі  як абстракціоніст, Віталій –  спробував себе у живописі.

Картини світу різних людей є найширший спектр, і якщо кожну картину світу можна було б уявити якимось кольором веселки, то ми побачили б, як кольори плавно перетікають з одного в інший. Так само і автори виставки шукають свою веселку. Вводять контрастні кольори з метою посилити динаміку іншого кольору, шукають, випробують різні поєднання. Формам не придають уваги, рука іноді малює те, що відчуває.

Є  в експозиції спроби в пейзажі та анемалістиці. Захоплюючий краєвид  Каховської ГЕС та могутнього  Дніпра на картинах Романа Кулешова та чудові, яскраві і символічні  «Рожеві фламінго» Віталія Долгого привертають увагу багатьох відвідувачів.  Абстракції змушують зупинитися і замислдитися, помріяти…Тож, шановні новокаховчани та гості міста – не пропустіть нагоди і завітайте побачити всю цю красу на власні очі.

Виставка “Динаміка кольору” працюватиме до 25 лютого.