Виставка-ярмарок “Щедрий Миколай” розгорнулась у Новій Каховці

концерт-023У День Святого Миколая, 19 грудня, у Новій Каховці, в ТРЦ “Оскар” (“Фреш”) відбулося урочисте відкриття благодійної виставки-ярмарку “Щедрий Миколай”. Дійство, що стало для міста вже традиційним, зібрало багато новокаховчан – і дітей, і дорослих.
Присутніх  привітали заступник міського голови Володимир Сироватка, депутат міської ради Сергій Хоменко, керівник ГО “Агенція регіонального розвитку Таврійського  об’єднання територіальних громад”  Павло Ярмій.концерт-005 концерт-003У вітальних виступах зазначалося:  “Радує, що діти, їхні батьки і вся новокаховська громада не стоїть осторонь від проблем інших людей. Подібні заходи в черговий раз підтверджують, що ми єдиний народ, дружна і згуртована нація”.

Продовжили програму яскраві виступи художніх колективів міста. До дітлахів вийшов головний “винуватець свята” Святий Миколай.

Ну, а далі малечу чекали ігри, конкурси, вікторини, солодкі призи. А дорослі тим часом мали нагоду ознайомитися з виробами, представленими на ярмарку  народних майстрів Херсонщини. Серед представлених робіт: найрізноманітніші сувеніри, вироби у техніках декупаж, скрапбукінг, прикраси, іграшки та багато чого іншого. Виставка працюватиме й сьогодні. Тож, шановні новокаховчани, поспішайте. Не втратьте чудову нагоду придбати оригінальний подарунок своїм близьким, тим самим зробивши власний внесок у спільну благодійну справу.

Більш детальну інформацію, зокрема про підсумки   благодійного ярмарку “Щедрий Миколай”, читайте у свіжому номері газети “Нова Каховка”.

концерт-006 концерт-009 концерт-010 концерт-014 концерт-021 P.S. Генеральний організаційний партнер благодійної акції – група компаній Євротек. Офіційний організаційний партнер святкової програми для дітей – університет “Україна”.