Вітали найризикованіших та найвинахідливіших

Традиційно, в першу неділю вересня в Україні, починаючи з 1998 року, відзначають День Підприємця.

З нагоди професійного свята в Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша вчора, 31 серпня,  відбулись урочистості та святковий концерт, на яких були  присутні підприємці, керівництво області і територіальних органів влади. За вагомий внесок у розвиток підприємництва на Херсонщині окремим винуватцям свята були вручені почесні грамоти й подяки. Серед них і новокаховчани. Подяки голова обласної ради Владислав Мангер вручив  нашим місцевим підприємцям Андрію Гоголєву та Юрію Власову, який до того ж є депутатом міськради і якого багато земляків знає завдяки наданій благодійній та спонсорській допомозі, спрямованій на підтримку дитячих закладів, різних заходів, проектів  і т .п.

Щирі вітання на адресу винуватців свята пролунали від голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва. «Наші херсонські підприємці є тією рушійною силою, яка дозволяє робити  реформи, дороги, дитячі садочки. Я вдячний всім нашим підприємцям, які, не дивлячись на такі виклики в нашій державі, все одно йдуть вперед, працюють, створюють робочі місця, дають нам ВВП. Сьогодні ми дякуємо їм за це», – зазначив очільник області, про що інформує сайт ХОДА.

Голова регіональної Ради підприємців Херсонської області, депутат обласної ради Юрій Рожков зазначив, що зі святом в цей день  вітають найвинахідливіших, найризикованіших та побажав процвітання Херсонським підприємствам. Наше видання долучається до найтепліших привітань і зичить підприємцям Нової Каховки успіхів у всіх починаннях, реалізації найамбітніших проектів на благо рідного міста та громади!