Вітання для особливих людей

2 грудня до спортивного клубу для інвалідів “Фенікс” завітали поважні гості – представники влади, управління соцзахисту населення та територіального центру, щоб з нагоди Міжнародного дня інвалідів сказати теплі і добрі слова інвалідам-новокаховчанам. Звернувшись до них, заступник міського голови Сергій Давидюк, провів паралель між тими людьми, які мають вади від народження або придбані, і тими, хто стає калікою, повертаючись з військової операції на Сході нашої країни. Також він акцентував увагу на українських інвалідах-олімпійцях, які всупереч усьому є кращими спортсменами у світі.img_2095“Сьогоднішній день дає нам нагоду згадати про те, що ми пам’ятаємо про вас завжди. Тільки цього року багато зроблено для вас: сходи в лікарні, по яких можна заїхати у приміщення на візку, також зручності санітарного характеру на автовокзалі. Окрім цього, працює проект “Пересування”. Вулицями міста курсує автобус, у якому мона проїхати разом із візком”, – сказав він.

Начальник УПСЗН Олена Стоянчук подякувала присутнім за їхню активну життєву позицію і згадала, як створювався клуб. А він для багатьох з них  став не тільки місцем, де можна займатися фізичними чи оздоровчими вправами, а й центром спілкування.

Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Анна Кліщевська нагородила грамотами за спортивні досягнення і волю до перемоги голову клубу Бориса Корабельникова та Світлану Євтушенко, Вадима Гречиху, Олександра Тригуба .

“Нашому клубу вже більше двадцяти років, а якщо не формально – то й всі двадцять пять. І нам не потрібні великі результати для того, аби було кого виставити на змаганнях. Масовість – це головний критерій. Особливо, в наш час, коли з’являються нові інваліди, які прийшли з війни”, – сказав Борис Корабельников. img_2117Він звернувся до С.Давидюка із проханням знайти  інструктора для клубу, за підтримки якого до клубу можна було б залучити більше людей.

Після привітань вузьким колом за святковими столами винуватці свята пригощалися солодощами.

Вітальну програму для них підготував колектив міського Палацу культури, співала Вероніка Стародубцева. img_2091
img_2098img_2101img_2106img_2110img_2111