Вітання від управління містобудування та архітектури

Шановні мешканці міста Нова Каховка!

         Сьогодення диктує нам умови, коли дійсно завдяки праці кожного, особистої відповідальності, можливо забезпечити належний рівень життя своєї родини, свого колективу і в цілому громади міста. Останніми роками вигляд нашого міста значно змінився на краще. Для зведення нових об’єктів містобудування, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, елементів благоустрою міста використовуються сучасні будівельні матеріали. Завдяки спільній співпраці Управління містобудування та архітектури, архітекторів, проектувальників та замовників будівництва втілюються в життя нові, цікаві ідеї, формується цивілізований вигляд нашого міста.

            Напередодні Новорічних та Різдвяних свят Управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради звертається до всіх мешканців нашого міста, приватних підприємців, керівників підприємств та установ із проханням забезпечити наведення порядку та належного освітлення на підвідомчих та прилеглих територіях, влаштування освітлювальних вивісок та святкового новорічного вбрання будівель, споруд та прилеглої території. Такі заходи створюють святковий настрій для кожного із нас, бажання жити і працювати задля майбутнього наступних поколінь.

Від щирого серця вітаємо всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій, мирного неба над головою та усього самого найкращого!

 

 

З повагою,

Управління містобудування та архітектури

Новокаховської міської ради.