Вітання з Днем архітектури

архитектура 1З Днем архітектури!

Управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради щиро вітає всіх архітекторів міста з професійним святом – Днем архітектури!

17 червня 1995 року Указом Президента України встановлено День архітектури України, який  відзначається щорічно 1 липня – у Всесвітній день архітектури. День архітектури не даремно відзначається по всьому світу – адже нетлінні твори архітекторів дарують людям естетичне і практичне задоволення, приносять в життя кожної людини радість та захоплення. Цей день прийнято вважати професійним днем архітекторів країни. І традиційно наше Управління шле вітання всім архітекторам міста та висловлює щиру подяку за творчу і сумлінну працю!

Нова Каховка достатньо молоде та перспективне місто. І для того, щоб наше місто могло сплановано та врегульовано законодавчо розвиватись, на замовлення виконавчого комітету було розроблено містобудівну документацію оновленого генерального плану міста Нова Каховка, яка була затверджена рішенням міської ради у жовтні 2015 року.

Професія архітектора дуже важлива, адже архітектор створює обличчя, яке показує місто всьому світу. Завдяки Вашій праці, творчому підходу та сміливим архітектурним рішенням створюється обличчя нашого міста!

Бажаємо Вам у цей святковий день злагоди, міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, визнання колег, новокаховчан та гостей нашого міста! Творчої наснаги Вам, вдалих та сміливих проектів, геніальних думок та ідей, а найголовніше, щоб Ваші прекрасні ідеї завжди втілювалися в життя! Щоб стіни, побудовані за Вашими проектами стояли вічно! І важливо пам’ятати, архітектурні будівлі та споруди будуть служити людству роками, тож нехай всі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з Вами нащадків!

З повагою, Управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради