Вітання з МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ !!!

Вже 43 роки поспіль 1 жовтня в усьому світі відмічається Міжнародний День Музики, який був заснований Міжнародною Музичною Радою/ЮНЕСКО з ініціативи її першого президента, видатного скрипаля і музикознавця Йегуді Менухіна.

Результат пошуку зображень за запитом "з міжнародним днем музики"На світі знайдеться мало людей, байдужих до музики. Музика — чудотворний засіб залучення людей до добра, духовності. Вона володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.

Щиросердно вітаємо всіх музикантів з МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ !!!

Високо цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток національного мистецтва. Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі зміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

З повагою, міський голова Володимир Коваленко,                                                                    відділ культури і туризму Новокаховської міської ради