Вітаємо нового чемпіона України з пляжного волейболу Сашка Бойка!

Як вже інформувало наше видання, у Новій Каховці відбувався фінал чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат  до 16 років. 

Захоплюючі волейбольні баталії, які точилися на новому  унікальному  майданчику для пляжних видів спорту, відкритому у Новій Каховці  разом зі стартом турніру, завершилися   13 серпня.

Як повідомила НК ONLINE заступник директора ДЮСШ Новокаховської міськади  з   навчально-тренувальної роботи  Наталія Меркотан, пальму першості у боротьбі за звання чемпіонів України здобув наш талановитий земляк Олександр Бойко у парі з напарником Олексієм Бубликом з Прилук.

Погодьтесь, гарний і як ніколи доречний подарунок з нагоди відкриття  нового стадіону  у нашому місті.  «Срібло»   серед юнаків вибороли Данило Курінний (Первомайський) та Владислав Кришталь (Лозова). А «бронза» дісталася Назару Гетьману (Бахмут) та Нікіті Онищенку (Запоріжжя).

Серед дівчат призові місця розподілились наступним чином: 1 місце виборола пара Кароліна Підгурська/ Наталія Грищенко (Рівне), 2-е – Ірина Чорна й Ольга Мельник (Деражня), 3-е – Вероніка Жукова та Катерина Гужва з міста Запоріжжя.

Вітаємо нового чемпіона Сашка Бойка та його тренерів Галину і Петра Бойків! Зичимо нових перемог та успіхів у подальшому розвитку  комплексу для пляжних видів спорту.  Нехай ця перша яскрава перемога стане лише початком, новою сторінкою в історії розвитку волейболу у Новій Каховці!