Вітаємо Сергія Коровайка з ювілеєм!

9 жовтня  60-річний ювілей відзначає знаний у Новій Каховці  спортсмен, багаторазовий чемпіон і призер чемпіонату України, республіканського союзу «Авангард», центральної ради «Труд», майстер спорту СРСР Сергій Васильович Коровайко.

За роки плідної та самовідданої праці  виховав багато чемпіонів та призерів Радянського Союзу та України. Нині Сергій Коровайко старший тренер-викладач вищої категорії з тенісу дитячої-юнацької спортивної школи «Таврія». У Новій Каховці  проводе масштабну роботу з розвитку та популяризації тенісу. Активно співпрацює  з тренерами-викладачами, які  колись були його вихованцями.

Під його керівництвом відділення тенісу ДЮСШ «Таврія» за останні 10 років підготувало 9 майстрів спорту України,  12 кандидатів у майстри спорту України та багато розрядників. Серед  найвідоміших вихованців Сергія Коровайка  – майстер спорту міжнародного класу  Сергій Ярошенко,   переможниця ІІ Літніх юнацьких Олімпійських ігор Ангеліна Калініна, професійні тенісисти Юліана Федак, Юлія Стародубцева, Максим Дубов, Андрій Шашков та багато інших.

Ось уже майже  півстоліття  Сергій Васильович не покидає улюбленої справи і продовжує  запалювати нові зірки на тенісному небосхилі. Енергії, ентузіазму, позитиву цій людині не позичати.

Міський голова Володимир Коваленко, президент федерації тенісу м. Нова Каховка Олександр Лук’яненко, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Н. Таран), адміністрація та тренери-викладачі ДЮСШ «Таврія» (директор О. Носаньова) щиро вітають Сергія Васильовича з ювілеєм. Бажають міцного здоров’я, заряду бадьорості та позитиву,  наснаги та юнацького запалу для виховання  спортсменів.

Редакція «НК online»  приєднується до привітань. Зичимо Вам  впевнено  прямувати до омріяних вершин, втілювати в життя найамбітніші плани та отримувати насолоду від улюбленої справи всього життя! Нехай небо над Вами завжди буде чистим, а душу зігріває тепло рідних і дорогих Вам людей. З Днем народження!