Вітаємо вас, дорогі студенти!

pgf_2014_17_11_1Зі   студентської   лави   починається   довга   і   наполеглива   дорога   пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі та спорті. Пам’ятайте, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтеся. Де б ви не були і що б ви не робили. Ми всі – студенти в цьому житті. Сьогодні об’єднуються студенти всіх напрямів і всіх навчальних закладів/ Студенти цього дня традиційно веселяться, забувши про майбутню сесію, заліки і «хвости».

Життя студентське, фартове-різнокольорове. До чого ж ти цікаве і незабутнє! Гамірні свята і гори конспектів, нескінченна курсова і посиденьки до пізньої ночі, хвилювання перед сесією і довгождана дорога додому — все це так знайомо романтичним і мрійливим “мученикам науки”.

Студенти — це велика і дружна родина, любов до якої тільки міцнішає з роками. Це особливі люди. Крім того, що вони посилено ходять на пари і гризуть граніт науки,  мають ряд особливостей та талантів. Студенти Нової Каховки можуть все: співати, танцювати, писати всякі римовані й неримовані твори, люблять займатися різними видами спорту.

Студенти… Вони скрізь – у всіх країнах, на всіх континентах. Подивіться навколо: хтось із нас студент колишній, хтось – теперішній, хтось тимчасовий, а хтось – майбутній.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту від щирого серця вітає вас, дорогі наші студенти, зі святом! Бажаємо, аби кожна сторінка вашого підручника була  захоплюючою сценою з цікавого роману. Щоб іспити перетворилися на зустріч  добрих друзів, яким є, що пригадати. Навіть якщо ви будете згадувати забуті формули, незнайомі закони і не вивчені правила, нехай у заліковій книжці завжди буде тільки “відмінно”!

Бажаємо вам купу вечірок, легких без проблемних сесій, найдобріших викладачів, які думають, що ви прийшли вчитися! Але ми ж з вами знаємо, що головна мета студента – це скоріше здати сесію, без хвостів і бажано на стипендію. Чого і бажаю молодим умам!

Зичимо вам міцного здоров’я, звершень у навчанні, благополуччя й злагоди, молодості та процвітання, мирного неба над вашими головами. Запрошуємо на міське свято, яке відбудеться сьогодні у кінотеатрі  «Юність» о 15.00 годині.