Вітаємо юних футболістів!

У стінах школи №3 відбулося нагородження грамотами та солодкими подарунками кращих юних спортсменів-футболістів, учнів 2005-2006 років народження.

Нещодавно проведено змагання  міського етапу з футболу «Шкіряний м’яч», у яких взяли участь команди 10 загальноосвітніх навчальних закладів. За результатами звіту ДЮСШ про проведення змагань, команда нашої школи посіла І місце та з честю представляла місто у фінальних змаганнях в смт. Асканія Нова. Серед дев’яти команд-учасниць регіонального етапу змагань футболісти ЗОШ №3 вибороли ІІІ призове місце.

“Підсумовуючи спортивні досягнення минулого року, можна сміливо констатувати, що школа – багата на талановиту спортивну молодь та залишається для дітей-спортсменів першою, і найважливішою, сходинкою до спортивних звершень, – наголосила заступник директора з НВР Галина Фірсова. –  Наші учні дійсно є нашою гордістю і нашими надіями! Віримо, що у них попереду  багато нових перемог і рекордів. Школа на чолі з директором  Іриною Петрівною Дубас робитиме усе для того, щоб забезпечувати гідні умови для тренувань, участі у спортивних змаганнях та нових звершеннях!”.

Окремі слова подяки від директора пролунали на адресу вчителів фізичного виховання, які вкладають у своїх учнів усі знання і вміння, стають гідними наставниками на життєвому шляху.

Вітаємо команду школи №3 з перемогою і бажаємо подальших успіхів!