Вітаємо з Днем матері!

Щорічно у другу неділю травня, в багатьох європейських країнах, відзначається одне з найсвітліших і добрих свят – День матері. Цьому святу вже більше ста років.

Хоча витоки святкування Дня матері, можливо, слід шукати в святах весни, які жителі античної Греції присвячували Реї, матері великого бога Зевса. Спочатку з’явилася традиція святкування Материнської неділі.
Безумовно, День матері – це один з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Щастя і краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині та під опікою щасливої матері. І в цей день діти вітають улюблених мам з їх святом з вдячністю за невпинну турботу, терпіння, любов і відданість. А чоловіки дякують не тільки свої мамам, а й дружині, яка подарували їм радість батьківства.
Милі, добрі жінки: жінки-доньки, жінки-трудівниці, жінки-матері, жінки-бабусі! Дозвольте цього теплого весняного дня сердечно привітати вас з Днем матері, побажати здоров’я, миру і сімейного благополуччя!
Шановні читачі! За інформацією, щодо отримання статусів багатодітної родини, «Матарі-героїні» та оздоровлення дітей звертайтесь будь ласка за адресою: м. Нова Каховка, пр. Дніпровський 23 каб. №222, Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, або за тел. 45039.

Наталія Таран, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту