Військова служба за контрактом

kontraНа військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби:

– громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну освіту і не проходили строкової військової служби;

– військовозобов’язані (у тому числі жінки), які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років – на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу;

– офіцери запасу, які не досягли граничного віку перебування на військовій службі, – на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я до проходження військової служби і мають відповідну фізичну підготовку.

Соціальні гарантії: можливість вибору місця проходження військової служби та посади; стабільне, без затримок, щомісячне грошове забезпечення; безкоштовне речове забезпечення; соціальний пакет (медобслуговування, пільги, обов’язкове державне страхування); правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей; можливість безкоштовного навчання у ВВНЗ та здобуття спеціальності. Крім того, щороку виплачуються одноразова матеріальна допомога та грошова допомога на оздоровлення при убутті у відпустку (30 діб).

За додатковою інформацією звертатися до Новокаховського міського військового комісаріату: вул. К.Маркса, 8, каб. №8, тел.: 4-26-84.