Військова служба за контрактом

 СлужбаСлужба в Збройних Силах України ставить перед тобою виклики та можливості, які ти не отримаєш будь-де. Але в той жде час потрібно розуміти, що ці виклики не для кожного, а для рішучих, сильних душею і тілом осіб. Саме тому існує ретельний процес відбору, за допомогою якого ми можемо пізнати, оцінити тебе краще, і ти, в свою чергу, можеш оцінити, яким буде твій вибір
Умови прийняття на військову службу за контрактом
На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби:
– громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну освіту і не проходили строкової військової служби;
– військовозобов’язані (у т.ч. жінки), які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, віком від 18 до 40 років – на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу;
– офіцери запасу, які не досягли граничного віку перебування на військовій службі, – на військову службу за контрактом осію офіцерського складу.
На військову службу за контрактом приймаються громадяни. які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я до проходження військової служби і мають відповідну фізичну підготовку.
Соціальні гарантії:
– можливість вибору місця проходження військової служби та посади;
– стабільне, без затримок, щомісячне грошове забезпечення;
– безкоштовне речове забезпечення;
– соціальний пакет (медобслуговування, пільги, обов’язкове державне страхування);
– правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;
– можливість безкоштовного навчання у ВВНЗ та здобуття спеціальності.
Крім того, щороку виплачуються одноразова матеріальна допомоги та грошова допомога на оздоровлення при відході у відпустку (на 30 діб).
За додаткової інформацією звертатися до Новокаховського міського військового комісаріату (вул.К.Маркса, 8, каб. №8, тел.: 4-26-84).