Військові пенсіонери під Кабміном вимагають перерахувати їм пенсії і відправити Реву у відставку

Військові пенсіонери під Кабміном вимагають перерахувати їм пенсії і відправити Реву у відставку

Під Кабінетом міністрів 11 січня під час засідання уряду проходить акція протесту військових пенсіонерів. Учасники акції вимагають перерахувати пенсії військовим пенсіонерам і силовикам, а також, серед іншого, відправити у відставку міністра соціальної політики Андрія Реву, передає кореспондент АСН.

Близько 200 учасників акції, переважно пенсіонери, тримають у руках прапори і плакати. Напередодні, 10 січня, вони передали вимоги до Кабінету міністрів, однак звідти поки що не виходили на контакт з ініціативною групою. Також, за їхніми словами, і сьогодні до них від уряду ніхто не виходив на зв’язок.

пенсії військовим, протест, союз ветеранів, підвищення пенсій військовим, пенсії, виплати

У разі, якщо Кабмін ігноруватиме вимоги військових пенсіонерів, вони обіцяють досить радикальні заходи. “Ми поки точно не планували, що будемо робити, якщо Кабмін проігнорує наші вимоги. Однак люди налаштовані рішуче. Вони готові перекривати урядовий квартал, залізницю, магістралі, митні пункти, аеропорти тощо. Це не дуже добре. Але депутатам, прокурорам , депутатам і працівникам Кабміну (гроші) є, а військовим – немає“, – повідомив один з учасників акції.

пенсії військовим, протест, союз ветеранів, підвищення пенсій військовим, пенсії, виплати

Наш коментар:

До речі, окрім цього інтернет ресурсу, жодна інформагенція України про ці протести не сповістила! Ну дуже наша влада не бажає розголосу щодо протестів військових пенсіонерів з вимогами перерахунку їх пенсій!

Вже місяць проект Закону про пенсійне забезпечення військовослужбовців, (який би він не був ганебний! – автор) лежить у шухляді пана Турчинова у РНБО. Орган, який опікується безпекою держави, фактично блокує вирішення питання щодо підвищення пенсій більш ніж півмільйону колишніх військових та міліціонерів, а нині пенсіонерів. Щож тоді думати тим військовим, які зі зброєю в руках виконують свій військовий обов’язок в зоні АТО? Чи турбується валад про їх майбутнє після виходу на пенсію?  Чи вони потрібні тільки тоді, коли стоять у строю і виконують накази можновладців?

Дуже турбує така позиція нашої вищої влади… Не хочуть військові пенсіонери гучно вимагати задоволення своїх законих вимог. Поки що…

Віктор Васильєв, капітан 1 рангу у відставці