Військові пенсії: Де “лежить” законопроект про пенсії військовим? (оновлено)

Прем’єр-міністр України Володимр Гройсман на засіданні кабміну 17 січня заявив, що «Ми передали всі ініціативи на майданчик РНБО. Зараз іде конструктивна дискусія. Ми вийдемо на спільне рішення. Потрібно завершувати цю роботу», – сказав Глава Уряду.» (джерело Урядовий портал)

А тепер ось документ, що отримав один з пенсіонерів із Мінсоцполітики на свій запит щодо перерахунку пенсії.

 

Прем’єр каже, що законопроект передано до РНБО і він для проведення належних дій очікує його рішення, а клерки мінсоцполітики, в надрах якого і йде ця робота з законопроектом, кажуть, що РНБО законопроект вже розглянув ще 28 грудня минулого року і зараз готується його остаточний варіант для внесення до Верховної Ради.

Так хто каже правду, а хто бреше на всю Україну? Хто вішає півмільйону пенсіонерів локшину на вуха? За кого в уряді мають народних депутатів, які теж про це нічого не знають?

Якщо це правда (що проект закону РНБО розглянула ще 28 грудня), то чому громадськість до цього часу не знає про що саме іде мова у цьому законопроекті? Чому його ховають неначе мобілізаційний план держави, що грифований «особливою важливістю» або трьома нулями?

Чи в ньому такі собі новації, які зможуть вибухнути гнівом кількасот тисяч пенсіонерів та вбити бажання у військовослужбовців служити зараз у Збройних Силах держави?

Дуже погано те, що відповіді від влади на ці питання ми так і не дочекаємось. Бо нас вже давно «списали у запас» і з нами перестали рахуватися і чекають, коли ж ми всі повиздихаємо…

Віктор Васильєв, капітан 1 рангу у відставці, поки ще живий