Військові в зоні АТО вшанували пам’ять жертв голодоморів та політичних репресій в Україні

військовий-збірУ День пам’яті жертв голодоморів разом з усією країною склонилися у жалобному поклоні і військовослужбовці, які виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-центр АТО.

У повідомленні йдеться про те, що у Краматорську в штабі АТО у приміщенні каплиці Архістратига Михаїла відбулася поминальна молитва за жертвами голодоморів і політичних репресій в Україні.
Також прес-центр АТО зазначає: “Розпочинаючи молитву, військовий капелан отець Юрій закликав присутніх не забувати безневинні жертви голодоморів та попросив помолитися за мир на Донбасі.
У секторах АТО керівники нагадали військовослужбовцям про випробування, які випало винести українському народу у зв’язку із його геноцидом.
– Нас морили голодом, вивозили до Сибіру, розстрілювали, але не поставили на коліна. Ми як зерно, яке, проростаючи при першому промені сонця, тягнеться у небо, – звернувся до підлеглих керівник одного із секторів.
У Старобільську військовослужбовці разом з місцевою владою взяли участь у покладанні композиції із зерен до пам’ятника «Жертвам Голодомору».
У польових капличках військові капелани відслужили молебень за людьми, загиблими в різні роки голодоморів. Під час жалобних заходів бійці вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. А о 16.00 годині разом з усією Україною на бойових позиціях були запалені свічки в пам’ять про знищених геноцидом співвітчизників.”