Військовим пенсіонерам

пенсииЗ 1 січня 2016 року набрав чинності закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 №911 (далі – Закон), яким врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2016 році.
Цим Законом продовжено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам з числа одержувачів пенсій за Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших категорій осіб” у 2016 році.
Тимчасово, у період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року, особам (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи, ветеранів військової служби та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” ), які працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України “Про державну службу”, “Про прокуратуру”, “Про судоустрій і статус суддів”, призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються.
При цьому пенсії, призначені відповідно до закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» ветеранам військової служби виплачуються в повному обсязі. Належність до ветеранів військової служби підтверджується відповідним посвідченням.
Відповідно до постанови КМУ від 30.08.1999 № 1601 Про порядок видачі посвідчення і вручення нагрудного знака “Ветеран військової служби” посвідчення та нагрудні знаки “Ветеран військової служби” видаються (вручаються) особам, які набули статусу ветеранів військової служби відповідно до Закону України “Про статус ветеранів військової служби та їх соціальний захист”.
З 01.01.2016 року виплату пенсій, призначених відповідно до закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» працюючим ветеранам військової служби буде нараховано в повному обсязі на підставі їх заяв та відповідних посвідчень.

Прес-служба ПФ України у м. Нова Каховка