Військовий табір ПТУ №14 – школа патріотизму, мужності та витривалості!

В Новокаховському професійному училищі №14 вже другий рік поспіль організовується дводенний військово-спортивний табір для учнів, які мають бажання спробувати справжнього військового життя.

Цього року першокурсники з групи кухарів (24-25 травня) та другокурсники (31травня-1червня), що вчаться на верстатників широкого профілю разом із керівником гуртка «Майбутній воїн» В.Довбнею, гуртківцями з «Південної варти» і викладачем фізвиховання М.Мячіним пройшли повний курс майбутнього воїна на берегу Каховського водосховища в Новокаховському лісництві.

Відпочинок проходив у вирі справжнього військового життя і був дуже насиченим: діти облаштували місце для ночівлі, готували їжу, проводили  змагання з плавання, волейболу, орієнтування на місцевості, взяли участь у грі з незабутніми яскравими баталіями – лазертаг.

Бої проходили за допомогою лазерної зброї. Кожен учень отримував лазерну гвинтівку, здатну стріляти інфрачервоними променями. На головах гравців знаходилися спеціалізовані датчики, що сигналізували про попадання, тобто якщо учасника «вбито», то зброя відключається, а сам він відправляється в спеціально відведену зону.

Щоб підтримати учнів і пригостити їх різними смаколиками, табір відвідали директор училища Ігор Сердюк та  заступник директора з навчально-виховної роботи С.Піндак.

Слід сказати, що цей дводенний табір із ночівлею в наметі був останнім виїзним заходом в цьому навчальному році, але не єдиним з тих, що проходили протягом навчального проку в училищі.

За ініціативи учнівського самоврядування найкращі учні їздили з екскурсіями до Миколаїва та Херсона. І вже зараз готуються цікаві проекти, що відбудуться наступного навчального року. Тож адміністрація ПТУ №14 запрошує усіх, хто бажає вчитись, розвиватись, активно проводити свій час вступати саме до цього училища!